Hallitus 2019

Hallituksen kokoonpano vuonna 2019

Puheenjohtaja

Nelli Nygård (nelli.nygard@tuni.fi)

nellinygård

Varapuheenjohtaja, tutorvastaava ja ainejärjestötilavastaava

Ellen Munkki (ellen.munkki@tuni.fi)

ellenmunkki

Talous – ja ympäristövastaava

Henna Numminen (henna.numminen@tuni.fi)

hennanumminen

Pääsihteeri ja sosiaalipoliittinen vastaava

Ella Plaami (ella.plaami@tuni.fi)

ellaplaami

Viestintä- ja Kv-vastaava

Jazmina Lehtovirta (jazmina.lehtovirta@tuni.fi)

jazminalehtovirta

 

Tapahtumavastaava ja työelämä -ja koulutuspoliittinen vastaava

Etta Salminen (etta.salminen@tuni.fi)

ettasalminen

Liikunta-, tapahtuma – ja hyvinvointivastaava

Aleksi Das (aleksi.das@tuni.fi)

aleksidas