Hallitus 2020

Hallituksen kokoonpano vuonna 2020:

 

Hallituskuva

Puheenjohtaja:

Ellen Munkki

ellen.munkki@tuni.fi

*

etta

Varapuheenjohtaja ja Saltsuvastaava:

Etta Salminen

etta.salminen@tuni.fi

*

ella

Pääsihteeri:

Ella Plaami

ella.plaami@tuni.fi

*

 

jasmine

Tapahtumavastaava:

Jasmine Järventausta

jasmine.jarventausta@tuni.fi

*

kamilla

Liikunta-, hyvinvointi- ja tapahtumavastaava, ympäristö- ja sosiaalipoliittinen vastaava:

Kamilla Ryöti

kamilla.ryoti@tuni.fi

*

henna

Talous- ja viestintävastaava:

Henna Numminen

henna.numminen@tuni.fi

*

sonja2

Tuutorvastaava:

Sonja Peussa

sonja.peussa@tuni.fi

*

meri

Työelämä- ja alumnivastaava:

Meri Vikström

meri.vikstrom@tuni.fi

*

fanny2

Koulutuspoliittinen ja YTY-vastaava:

Fanny Kaivonen

Fanny.kaivonen@tuni.fi

*

pauliina

Talousvastaava (ad 6/2020)

Pauliina Wilkman

pauliina.wilkman@tuni.fi

*

Tapahtumatoimihenkilö:

Aleksi Das

aleksi.das@tuni.fi