Vanhat hallitukset

Hallituksen kokoonpano vuonna 2017

Puheenjohtaja
Mona Jaari


Varapuheenjohtaja 5/2017-
Viestintävastaava
(entinen työelämävastaava 1/2017-5/2017)
Riikka Kankaanpää

 

Talousvastaava 5/2017-
(entinen varapuheenjohtaja 1/2017-5/2017)
Satu Vironen


Talousassistentti 5/2017-
(entinen tapahtumavastaava 1/2017-5/2017)
Niina Pekkanen


Pääsihteeri & Sopovastaava
Taru Salo


Kopo-vastaava
Teppo Kunnari


Liikunta-,hyvinvointi- ja tutorvastaava
Jasmin Airinen


Kv-vastaava ja tutorvastaava
Noora Tommila


Tapahtumavastaava
Työelämävastaava 5/2017-
Susanna Hatakka


Tapahtumavastaava
Ilona Rank

Tapahtumavastaava

Nelli Nygård

(Talousvastaava ja hallituksen jäsen 1/2017-5/2017 välisen ajan)
Sina Nordman

 

Hallituksen kokoonpano vuonna 2016

Puheenjohtaja

Annukka Ruokolainen

Varapuheenjohtaja & Talousvastaava

Sina Nordman

Sihteeri & Tuutorvastaava

Tiina Koponen

Viestintävastaava & Talousassistentti

Mia Färm

Tuutorvastaava & kv-vastaava

Salla Juutinen

Kopo-vastaava
(1/2016-7/2016)

Veli-Matti Partanen

Työelämävastaava

Anna Heikkilä

Liikunta- ja hyvinvointivastaava
Sopo-vastaava (8/2016-12/2016)

Mona Jaari

Tapahtumavastaava (1/2016-9/2016)

Eeva-Reetta Erkkilä

Tapahtumavastaava

Satu Vironen

Tapahtumavastaava (5/2016-12/2016)

Jasmin Airinen

Leave a Reply

Your email address will not be published.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>