Hallitus 2021

Hallituksen kokoonpano vuonna 2021

Puheenjohtaja:

Sanni Toivonen
sanni.toivonen@tuni.fi

Varapuheenjohtaja:

Henna Numminen
henna.numminen@tuni.fi

Talousvastaava:

Teemu Anttinen
teemu.anttinen@tuni.fi

Sihteeri ja saltsuvastaava sekä koulutuspoliittinen ja YTY-vastaava:

Kamilla Ryöti
kamilla.ryoti@tuni.fi

Tapahtumavastaavat:

Miko Kotiniemi
miko.kotiniemi@tuni.fi

Maiju Kahlman
maiju.kahlman@tuni.fi

Tapahtuma, liikunta- ja hyvinvointivastaava sekä koulutuspoliittinen ja YTY-vastaava:

Laura Venäläinen
laura.venalainen@tuni.fi

Tuutor- ja viestintävastaava:

Jasmine Järventausta
jasmine.jarventausta@tuni.fi

Työelämä- ja alumnivastaava:

Meri Vikström
meri.vikstrom@tuni.fi

Ympäristö- ja sosiaalipoliittinen vastaava:

Janika Ylönen
janika.ylonen@tuni.fi

Kv-vastaava:

Annina Rosenqvist
annina.rosenqvist@tuni.fi

Varajäsen:

Iida Staack
iida.staack@tuni.fi